História

Naše podnikanie začalo v júni 2005, kedy sme sa pustili na tú dobu do úplne nového druhu podnikania, a to so zážitkovými darčekmi. Boli sme medzi prvými troma zážitkovými firmami v ČR. V našej ponuke by ste v tej dobe našli predovšetkým darčeky ako: Bungee jumping, tandemový zoskok padákom a let vetroňom.

V roku 2007 sme vstúpili na slovenský trh. Po rokoch, kedy sme sa sústredili predovšetkým na rozširovanie našej ponuky, zlepšovanie služieb, výberové konania na dodávateľa zážitkov pre veľké spoločnosti, nastal zlomový rok 2011. Na konci tohto roka sa zúročuje naša práca, zlepšujú služieby a naša firma dostáva prestížne ocenenie víťaz ShopRoku 2011 v kategórii darčeky a zážitky na Slovensku a finalista ShopRoku 2011 v kategórii darčeky a zážitky v ČR.
V roku 2012 sme kúpili konkurenčnú stránku www.daruj-radost.cz , kde sme odštartovali nový projekt, ktorý je zameraný na to,aby si tu zákazník kúpil najlacnejšie zážitky na trhu. Docielili sme toho predovšetkým našou stratégiou, vďaka ktorej sú všetky formy korešpondencie elektronické vrátane doručovania poukazov zákazníkom. V tomto roku sme opäť obhájili prestížne ocenenie finalista ShopRoku 2012. 

V roku 2013 spúšťame nové webové stránky, ktoré kladú veľký dôraz na prehľadnosť, lepšiu orientáciu pre zákazníkov a predovšetkým na vylepšovanie servisu zákazníkom.

0222 205 419

(Po-Pia: 8-20)

Zostaňte s nami v kontakte

Copyright © 2005-2024 Adrop s.r.o. - Všetky práva vyhradené